| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu wall pentru counter strike lant.

Răspuns Câştigător
| kitra97 a răspuns:

Descarca Ghetto sXe de aici:
http://www.tobys.dk/cs/counter-strike-hacks/mp-hacks-ghetto-sxe-1-0-314/
Parola de la dezarhivare ca de obicei:
www.tobys.dk
Bafta :*

10 răspunsuri:
| lalalalala6323 a răspuns:

Hahahaha, fara nu poti?! codat...

| anonim_4396 explică (pentru lalalalala6323):

Te-a bagat cineva in seama?! hahawinking

| lalalalala6323 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu, ai pus o intrebare in speranta unui raspuns si am decis sa comentez sa imi spun parerea.

| 75414254 a răspuns (pentru lalalalala6323):

Nu ti-am cerut nici o parere, este logic ca am pus o intrebare pentru cei care stiu si pot ajuta. cam de asta exista site-ul asta, sa pui intrebari si sa astepti raspunsuri care te ajuta, nu pareri si comentarii stupide, sau ce te astepatai sa iti dau si funda

| lalalalala6323 a răspuns (pentru 75414254):

Eu nu dau raspusuri pentru funda sau alte chestii, pur si simplu am fost sincera in ceea ce am spus si nu am putut sa ma abtin. Ai vreo problema cu asta? Ca nu inteleg.

| anonim_4396 explică (pentru lalalalala6323):

Da normal, cica nu ai putut sa te abtii, sunt mii de intrebari si te-ai gasit fix la intrebarea mea sa iti dai cu parerea. sincer cui crezi ca i-ar pasa de sinceritatea ta in cazul asta? nu sti raspunsul treci mai departe doar nu te asteptai sa te felicit. ai mai dat si primul raspuns in loc sa vada altii

| lalalalala6323 a răspuns (pentru anonim_4396):

Normal ca nu am putut sa ma abtinn lol esti un codat o codata dupa numele tau.

| 75414254 a răspuns (pentru lalalalala6323):

1.cica codat, ai vazut de la inceput ce nume am si greu iti dai seama ce puteam sa fiu
2.care e problema ta ca joc cu cod? ce te doare?

| lalalalala6323 a răspuns (pentru 75414254):

Poate esti gay, de unde sa stiu eu? nu conteaza astaa, nu suport codatii ce? iauite fratee laughing

| anonim_4396 explică (pentru lalalalala6323):

Doar ca tu esti gay nu inseamna ca toti suntwinking daca din prima ai gandul asta la un cont de fata esti praf! deci du-te tare fara frane poponarule/lesbianco si nu mai comenta pe profilul meu aiurea ca s-ar putea sa ramai si fara cont! uite ca acum o sa ii suporti ca asa vreau eu!winking