| Ang3l_9631 a întrebat:

Vreau si eu WWE Smackdown Vs. Raw 2011 pentru pc stiu ca nu sa facut dar stiu ca unele jocuri create pentru ps2 sau ps3 merg si pe pc deci cine ma poate ajuta si chiar o sa mearga jocul funda va rog ajutati-ma caut de 1 saptamana acest joc si nu il gasesc MULTUMESC CU RESPECT

Răspuns Câştigător
| OneMoreChance a răspuns:

Simplu. intra pe un tracker ( site de downloadat ) si downloaeaza jocu' in format de ps2 sau ps3 sau pentru ce e. dupa downloadezi epcsx2 sau epcsx3 si il emulezi. pentru emulat vezi sh u pe google. funda? xD

3 răspunsuri:
| Ang3l_9631 explică:

Acuma ar fi urmatoarea chestie am incercat sa emulez cu pscx2 si nu stiu ce am facut si nu mai merge apare totul albcrying((

| Baris123sefu a răspuns (pentru Ang3l_9631):

Depinde de performanta pc-ului tau

| GhiorghitaGabi a răspuns:

Se emuleaza cu pcsx