| ChersanCatalin a întrebat:

Vreau ul laptop Asus la 11 milioane. Oare merge league of legends? Dana nu spunetimi un laptop pana in 11 milioane pe care sa mearga league of legends.

3 răspunsuri:
| Edy9354 a răspuns:

Trebuia sa specifici placa video, procesorul etc sa ne dam seama dar eu am cumparat un laptop la reducere la 15 milioane si merge foarte bine la fel si pe calculatorul meu care este destul de vechi.

| TechGuyTpu a răspuns:

Nu iti dau sanse mari sa gasesti ceva la 11 si sa mearga jocuri pe el

| ChersanCatalin explică:

Acer aspire es1-111m-c529