| Giocodimano1 a întrebat:

Vreau sa imi spuneti si mie un laptop de pana in 12 milioane pe care sa mearga League of Legends sau Paladins

4 răspunsuri:
| CentyLox a răspuns:

Http://www.emag.ro/......DHLF32BBM/ lol toate setările pe low paladins nu te asigur ca va merge

| alexandru0995 a răspuns:

Laptop Lenovo V110-15IAP, Intel Celeron N3350, 4GB DDR4, HDD 500GB, Intel HD Graphics, Free DOS, merge super bine costa 900 de lei nou nout, sper ca merit ceva happy

| albachersont a răspuns:

Pe 12 milioane doar la resiligilate, ca altfel nu stiu ce sa zic!