| Gekkō a întrebat:

Vreau un joc cu trenuri care sa le conduc eu.

7 răspunsuri:
| FlorinFindus a răspuns:

Train Simulator funda?

| Gekkō explică (pentru FlorinFindus):

Da, un joc cu trenuri, de preferinta vreau numele jocului complet si linkul de unde pot downloada si sa mearga. Ai tu jocul ala?

| FlorinFindus a răspuns (pentru Gekkō):

Train Simulator e un simulator de trenuri trebuie sa conduci trenu sa faci misiuni e super tare filecrop.com de acolo il poti lua

| Gekkō explică (pentru FlorinFindus):

Am intrebat il ai? Daca da, care..model? si linkul de downloadare

| FlorinFindus a răspuns (pentru Gekkō):

Da il am si cauta si tu pe net nu e greuwinking

| Gekkō explică (pentru FlorinFindus):

Daca il ai, de ce nu spui de versiune ai?
Imi dai un raspuns idiot cum ca Train Simulator, dar care din ele?
Si daca il ai, de unde l-ai downloadat?
Stii? Am impresia ca nici nu il ai, si cred ca toti amatorii astia care se baga in seama aiurea pe siteul asta vor sa impresioneze care mai de care cu raspunsurile lor de 2 bani. Frate, nu raspunde daca nu esti in stare.

| AmyGrigoriu a răspuns:

Cauta simulari ca gasesti imediat