| SilentStriker a întrebat:

Vreau un program de muzica gen Spotify (care din pacate nu este disponibil in Romania). P.S : Pentru cei ce nu stiu, Spotify este un program cu ajutorul caruia poti asculta muzica fara sa o downloadezi in pc, poti creea playlisturi, etc.

2 răspunsuri:
| Daniel_Vlad_1998 a răspuns:

Incearca pymaxe. Cu acest program poti sa descarci orice melodie. Sper ca ti-am fost de ajutor!

| SilentStriker explică (pentru Daniel_Vlad_1998):

Daca ai citi intrebarea mai cu atentie, ai intelege ce vreau de fapt. happy