| Ionuc22 a întrebat:

Workstation Second Hand HP XW6200, 2 X XEON 3.2 Ghz, 2Gb DDR2 ECC, 36Gb, DVD-ROM, GeForce 72

Detalii

PROCESORAlte specificatii1 MB Cache, 800 MHz FSBModel ProcesorIntel XeonFrecventa procesor (GHz)3. 20UNITATI DE STOCARE/OPTICECapacitate HDD (GB)36Interfata HDDSCSIUnitate opticaDVD-ROMMEMORIETip RAMDDR 2 ECCCapacitate RAM2 GbFrecventa memorie (MHz)400PERIFERICEMouse/Tastatura/CabluriBONUS! In limita stocului disponibil.PLACA DE BAZAPlaca VideoGeForce 7200Video integratNUSunet integratADI1981BRetea integrataBroadcom 5751 PCI-E LANChipsetIntel E7525Sloturi4x PCI slots (full-height, full-length)
1x PCI Express (x8 mechanically, x4 electrically)
1x PCI Express x16 graphicsALTELECarcasaMT/TowerPorturi2 x PS2
10 x USB
1x Paralel
1 x Serial
1 x VGA
1 x RJ-45
1 x Audio
In cate fps ar merge sa-mp?

1 răspuns:
| Shatterhand956 a răspuns:

In jur de 40-60 de fps... cred?