| Seby80 a întrebat:

World of tanks: KV-1S sau T-150? Vreau sa ajung la tier X si ma intereseaza cea mai buna linie. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Fix in momentul de fata, KV-1S, dar depinde. Pina la tier X, sint mai multe tancuri care merita jucate/tinute in garaj (KV-1 musai, KV-2 e super fun cu tunul de 152, dar trebuie' sa ai ceva rabdare cind joci, KV-4 inca e destul de OK daca stii sa il folosesti si de la urmatorul update se pare ca armura aia din nou o sa valoreze ceva...). Personal, am toata linia KV de la 1 la 5, mai putin 1S-ul.

| Seby80 explică (pentru KodrutZ):

De ce sa pastrez Kv-1? Multi zic asta dar nu stiu de ce.

| KodrutZ a răspuns (pentru Seby80):

Ca sa faci credite, de aia!

3 răspunsuri:
| 0x11111051 a răspuns:

IC fiindca ajungi la ИС-7 un tank foarte bun. (nu stiu cum se scrie la voi big grin)