| Mitti a întrebat:

Yo~. Am jucat mai demult un joc care mi-a placut mult dar acum nu-mi amintesc numele lui. Erai un caracter si de regula te luptai cu doua pistoale, sau chiar si cu unul daca imi amintesc eu bine... numi amitesc mult dar stiu ca faceai 2 echipe si trebuia sa ii omori pe cei din echipa adversara. Avea o grafica draguta si caracterele semanau cu niste copii.
Are cineva vreo idee ce nume are? Daca mai aveti intrebari legate de joc nu ezitati sa intrebati.

1 răspuns:
| Nekochan a răspuns:

Jocul e S4 League happy