| Anonim5559 a întrebat:

Am nevoie sa gasesc un nume de joc pe care nu mi-l amintesc. L-am jucat acum multi ani, e de tip MMORPG Fantasy. Erau in jur de 5, 6 caractere: Warrior, Assassin, Warlock/Necromancer, etc. Fără a avea funcția de customatization, unul dintre caracterele respective se asemăna cu zeul egiptean Anubis și putea folosi pistoale și tehnologie avansata. Precum și-n alte jocuri puteai echipa diverse iteme și colecta gold de la mobi. Cât despre grafica, era una foarte buna. Mi-ar placea sa vă pot spune mai multe detalii, dar nu-mi amintesc aproximativ nimic. Contez pe voi!

1 răspuns:
| eroG a răspuns:

Salut. MMMORPG cu un fel de Anubis. Era vechi dar avea totusi grafica buna. Sa ma gandesc care ar putea fi. Sunt cam putine detalii
-Everquest
-Requiem online
-Bless online
Nu sunt delov sigur ca e unul din astea