| CRC98 a întrebat:

Ziceti-mi multe jocuri asemanatoare cu Call Of Duty adica sa plantezi bombe, eliberezi prizonieri omori oameni rai bune la 1GB Ram si 1.67 GHz si foarte multe daca se poate happy

Răspuns Câştigător
| xxxCARBONxxx a răspuns:

Iata citeva:
-Counter strike condition zero: deleted scenes
-Sniper elite
-Delta force
-Far cry
-Battlefield
-Sniper
-Medal of honor
-S.W.A.T.
-Point black
-Global OPS
-Chernobyl Terrorist Attak
-Resident evil
-Homefront
-Crysis
-Call of juarez
-S.T.A.L.K.E.R.
-Turok
-Postal
-Heavy Fire Afghanistan
-Operation Flashpoint
-Syndicate
-Singularity
-Silent OPS
-Killzone
Dar pe asa pc nu cred ca vor merge toate.

2 răspunsuri:
| lcdpc a răspuns:

Cele mai bune jocur de acest gen infara de call of duty : HitMan : esti un asasin si trebuie sa faci misiuni de genul sa plantezi bombe sa sa asasinezi diferiti oameni importanti si al 2 Splinter Cell Esti un spion experimentat si trebuie sa te infiltrezi prin diferite locuri/cldiri si sa indeplinesti diferite misiuni

| Gladiat0ruL a răspuns:

Medal Of Honor
Battlefield 2
Funda?