| JokeruROGaming a întrebat:

Ziceti-mi Niste Combinatii de dragoni legendari pe dragon city.

2 răspunsuri:
| PewOfficial a răspuns:

Armadilo dragon se face din Jade dragon +Star dragon.
-Soccer dragon se face din Medieval dragon + Alpine dragon.
-Mirror dragon mi-a iesit din Gummy dragon + Cool fire dragon

Eu ti-as propune gummy si soccer, soccer si cool fire, cool fire si cool fire

| aditzache123456 a răspuns:

Pai... Dragon ledenary + Dragon Crystal=Pure Dragon pe care il combini cu elementele de la inceput EXEMPLU : Pure + Foc = Pure Flame care din cate stiu si cei purii pot fi combitati cu alti Purii happy