| JokeruROGaming a întrebat:

Ziceti-mi Niste Combinatii de dragoni legendari pe dragon city.

8 răspunsuri:
| AleexNC a răspuns:

Din cate imi amintesc eu ca sa obtii dragoni legendari trebuie sa platesti ceva diamante din alea si sa ai noroc sa iasa unul legendar...

Răspuns utilizator avertizat
| Magiculmarian32 a răspuns:

Eu ti-as propune gummy si soccer, soccer si cool fire, cool fire si cool fire Stii de ce nu mai astia ii pune? Nu, nu stii. fiindca astia sunt rari. eu cu placere te ajut
funda!?

| JokeruROGaming explică (pentru Magiculmarian32):

De cate ori trebuie sa ii combin pana sa imi iasa?

| Magiculmarian32 a răspuns (pentru JokeruROGaming):

Daca ii vrei neaparat trebuie sa incerci la nesfarsit si asa si invers

| Magiculmarian32 a răspuns:

Eu ti-as propune soccer cu gummy, soccer cu cool fire, cool fire cu cool fire tot ce trebuie sa faci e sa pui la bredding dragoni rari precum pirate cool fire soccer si gummy dar trebuie sa dai breding boost
funda?!

| Croitoriu_Silviu_2000 a răspuns:

Din ce dragoni imi va iesi armadilo?

| Marinel_Madalin_1993 a răspuns:

Fa cool-fire cu cool-fire