| djcezarbv2012 a întrebat:

Ziceti-mi niste jocuri faine

3 răspunsuri:
| ThEEmperoR a răspuns:

Call of duty black ops 1 & 2, Halo 4, Batman arkham city (jocul anului), hitman absolution, Splintel Cell Chaos Theory, Avatar, Serious Sam 2 & 3.

| MariusD14 a răspuns (pentru ThEEmperoR):

Din pacate batman arkham city nu e jocul anului, the elder scrolls V :skyrim e jocul anului...dar dupa mine nu prea merita sa castige! poate jocul anului dupa parerea ta, nu mai da informatii eronate laughing

| ThEEmperoR a răspuns (pentru MariusD14):

Ba da tu te bagi in toate? I-a uita-te tu pe net care este jocul anului copile. Cati ani ai? 10 sau 11?