| Hackerul2013 a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste jocuri faine astept raspuns cat mai rapid funda.

7 răspunsuri:
| Ovydiw a răspuns:

Daca nu vrei sa te plictisesti joaca LeagueOfLegends, :) E cel mai jucat joc din Europa!
http://signup.leagueoflegends.com/? ref=51cc30f5f1130189990969
Fa-ti cont aici si apoi il descarci!
Bafta!

| AntonyoBoss a răspuns:

Www.game-debate.com si sus scrie games, pui mouse-ul si o sa iti arate toate jocurile existente din anul 2000 pana in prezent

| denis28 a răspuns:

Poftim aici:

Flatout 2
Flatout 3
Ridge Racer Unbounded
Formula 1 2012
Big City Racer
Driving Speed 2
Grid 2
The Crew
Race:Injection
Hot Wheels: Beat That
Need for Speed Underground: Classic
Street Racer Europe

| Hackerul2013 explică:

BusicaAndreea2001 imi dai si mie id tau de mess ca vr sasi spun cv la un joc la howrse

| Hackerul2013 explică (pentru Hackerul2013):

T_razvan@rocketmail.com astept cererea cat de repede poti