| sunteuwreslting44 a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste jocuri horror cu multe scare jumperi dar fara prea mult cautat, apropo voi cum aveti rabdare sa cautati chestii in jocuri? Uite outlast e un joc extraordinar dar trebuie sa cauti mereu chestii si e si cam greu de jucat ca nu ai cu ce sa te aperi, nu exista metode sa le faci mai usor?

4 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Din pacate toate jocurile noi acum asa sunt, trebuie sa cauti, sa rezolvi puzle-uri foarte grele etc. Nu mai e cum era candva...

| sunteuwreslting44 explică (pentru lpavel):

Gen uite nosferatu e un joc foarte bun, dar eu nu gasesc toate cheile in joc, deci ce fac?

| lpavel a răspuns (pentru sunteuwreslting44):

Nu l-am jucat ca nu-mi place! Pai cauti pana gasesti sau cauti pe Youtube...

| lpavel a răspuns (pentru sunteuwreslting44):

Apropo de jocuri bune, astea sunt nu Nosferatu... laughing
Resident Evil 4 Remastered
Resident Evil Village
Doom Ethernal
Dead space
si altele de genul dar noi nu din epoca de piatra laughing