| AnAnAs234 a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste jocuri PC care sa nu depaseasca 2 GB. FUNDA la cele mai tariwinking

2 răspunsuri:
| spRYnt3R a răspuns:

Warcraft,Starcraft,Counter strike, metin, 4story, battle of immortals Sper ca te-am ajutat

| Th3Li0N a răspuns:

FlatOut 2 si 1, Delta Force extreme, black hwak down, delta force 1, 2, 3 Need For Speed Underground 2, 1 si toate seriile vechi! Fifa 2005, 2006
Sims1, Sims 2 dar sunt niste seri care ocupa doar 1, 5gb, Medal Of Honor Air Assault, Stronghold Crusader, FUNDA?