| camy_1605 a întrebat:

Imi ziceti si mie niste jocuri tari va rog mult de tot

5 răspunsuri:
| Mihai7best a răspuns:

Ce gen?

| danycosty a răspuns:

Ar fi trebuit sa precizezi cat de puternic este calculatorul tau si ce gen preferi acum o sa zic numele a niste jocuri care imi plac mie:dirt 2, nfs undercover, call of duty 1, 2.grand teft auto san andreas(g. t. a. san andreas), driver paralel lines, mafia 1, 2. wheelman, mercenaries 2, the saboteur, assasin creed 1, 2.red faction, far cry 2, prototype, just cause 2, gta 4,
La aceste jocuri downloadul bun se gaseste greu, de aceea nu ti-am dat link-uri de unde le-ai putea descarca.(mi-ar fi lut peste 2 ore)

| valiblonda1 a răspuns:

Buna!
depinde ce fel de jocuri preferi?

| BMTHMada a răspuns:

...ztador.com astea le stiu :x mai ales imvu

| gicu_3112 a răspuns:

Daca vrei jocuri online ia de aici www.jocurinoipentrucopii.com