| zBogDDy a întrebat:

Ziceti-mi un program program de filmat,usor de folosit si sa nu faca lag in joc, in afara de hypercam1, 2,3 si fraps ca face un lag imens...
Dau Funda la cel mai bun program!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Daca Fraps face lag, atunci nu te ajuta nici un program! Fraps nu converteste in timp ce filmezi, il lasa asa, de aceea 5 minute de filmat cu Fraps are 10 GB. Alte programe convertesc in timp ce filmezi si ....intr-un cuvant nu ai procesor pentru asa ceva.
Alte programe:
CamStudio - Desktop Screen Recorder
Zd Soft Screen Recorder
Snagit
Game Cam
PlayClaw
Action! - The world's No. 1 gameplay recorder and Windows desktop - http://www.mirillis.com/en/downloads/downloads_action.html

Bafta!

| zBogDDy explică (pentru neluL):

Sall,pai procesoru etongueentium Dual Core e2140 1.6ghz bus 800 1M, da am pc-ul de vreo 5-6ani,si ce mi s-a ars la el o fost de 2 ori ramii, in rest totu functioneaza perfect, si pe jocuri stateam 12/24ore pe zi...

| neluL a răspuns (pentru zBogDDy):

E mic procesorul! Iti dai seama ca ai si jocul deschis si programul de filmat cu doar 1, 6 Ghz! E putin! Incearca sa inchizi toate procesele care nu iti trebuiesc din Task Manager inclusiv antivirusul si lasa deschis doar jocul si fraps, restul, messenger, torr3nti, browser, antivirus, skype...inchizi tot.

| zBogDDy explică (pentru neluL):

Daca ai putea sa-mi recomanzi si mie un procesor mai bun pana in 500lei, ti-as fi reconoscatorbig grin
Placa de baza este: Gigabyte 945GZM-S2 FSB 1066, DDR2 PCI-E, de pe eMAG.

| zBogDDy explică (pentru neluL):

Mersi mult.

| neluL a răspuns (pentru zBogDDy):

Cu placere! bye, bye wave