| Anonim19991999 a întrebat:

Am bilet de avion pe 7 spre Germania sunt restricții de intrare în Germania dacă mergi cu avionul din România către Germania?

6 răspunsuri:
| JicaContra a răspuns:

In Jermania... nu stiu
dar pana la aeroport s-ar putea sa iei 1-2 amenzi, mici, doar 2mii de lei minimum

Bula
| Bula a răspuns:

Suna compania de aviatia la care ai biletul si clarifica-ti situatia CU EI.

| FreedomAli a răspuns:

Nu se poate intra în Germania. S-au deschis graniţele doar pentru cei care vin aici la muncă. deoarece nu exista persoanal, a fost o excepţie.

| FreedomAli a răspuns:

Piţi intra pe mea.ro acolo vezi toate restricţiile. S-au anulat zborurile pentru încă 2 săptămâni din cauza COVID-19.

| JicaContra a răspuns (pentru FreedomAli):

Http://mae.ro nu mea.ro...

| FreedomAli a răspuns (pentru JicaContra):

Corect. happy