| ChircaNNNNNN a întrebat:

Am dus telefonul la garantie si mi-a fost data o Fisa de Servis pe care am pierdut-o si ma intreb daca as putea dovedi cumva ca am dat telefonul la garantie pentru ca fisa am pierdut-o.

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Bine ca nu ti-ai pierdut capul.Nu ai sa poti dovedi ca este telefonul dat de tine la reparat.Atunci cand va veni de la service.

1 răspuns:
| Peridava a răspuns:

Daca pe fisa e trecut numele si adresa, ai putea avea o sansa cu buetinul. Daca nu, e bun pierdut.