| Leo0008 a întrebat:

Am picat traseul pe 14.10. 2022 si vreau sa ma reprogramez.
După cât timp pot sa fac asta?
Dacă fac alea 6 ore de condus și am adeverinta cu dovada pot sa ma programez sau trebuie sa aștept 15 zile?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti sa te reprogramezi de acum, dar nu vei fi reprogramat mai repede de 15 zile.
Pana la data cand vei fi reprogramat mai trebuie sa faci cel putin 6 ore de conducere si sa ai adeverinta ca le-ai facut la dosar.

| Violleta2022 a răspuns:

Te poti programa la traseu DUPA ce trec 15 zilede asteptare.
Intre timp trebuie sa mai faci minim 6 ore de soferie cu instructorul si sa atasezi chitanta orelor platite, la dosar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astepti, eu am dat 300 si mi-a dat 3 sedinte cu tot cu traseu dar pe adeverinta scrie 6 bineinteles, asa fac toate scolile