| Ionut_Daniel_Petre_1991 a întrebat:

Am uitat data pe care eram programat la traseu. Cum o aflu?

13 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Te interesezzi la Serviciul de permise.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am patit la fel ai aflat ce e de facut?

| Dannjkl a răspuns:

Https://dgpci.mai.gov.ro/drpciv-pex/ Aici verificati instant, dacã nu merge linkul dati un search pe google: Verificã datã traseu.
Si o sã vã aparã siteul drpciv.

| Dragutzu_Dragutzu_1995 a răspuns:

M-am programat la calculator la traseu si am uitat pe ce data eram imi poate zice cineva ce e de facut.

| Vasile_Marian_Picioi_1977 a răspuns:

Am uitat data de programare pentru examen traseu

| R_Divaiio_Alexandra_1999 a răspuns:

Cum aflu data programari la traseu

| Balasoiu_Alin_2000 a răspuns:

Te ai programat la pc?

| Robert021 a răspuns:

Pentru toți care ați uitat data de traseului puteți intra pe pagina oficială drpciv, și căutați pe meniu, sevici online, verificări online, și apăsați verificarea programare traseu, veți puneți un email valid și CNP vostru. Și veți vedea data și locul pe care sunteți programați, doar ora nu apare, da exista doua ore de întâlnire la 08:00 dimineața și alta la 11:00 dimineața va recomand sa mergeți la prima ora 08:00 dimineața și sa ajungeți cu 10 minute mai înainte ca sa va auziți numele chiar dacă nu v-ati auzit numele la ora aia veți aștepta la ora 11:00, or puteți întreba dacă numele vostru ie pe lista, o zii buna și bafta la toți happy

| Doroftei_Alexandra_1996 a răspuns:

Cum aflu data traseului?

| Constantin_Negru_1982 a răspuns:

Am uitat data de programare la traseu cum aflu data?

| Mirela_Mitrica_1968 a răspuns (pentru Constantin_Negru_1982):

Am uitat data la traseu cum aflu raspunsul