cami
| cami a întrebat:

Basescu, Vadim sau principele Radu? Argumentati.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inteleg ca tantalau' de Geoana, este atit de insignifiant pentru tine, incit nici nu te-ai mai obosit sa-l mentionezi.

33 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu imi plac femeile alea 3, alta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Principele Radu pentru ca e "garantat" M. S. Regele Mihai, pentru ca e diplomat, pentru ca e inteligent, vertical, etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Principele Radu este singurul care poate sa redea romanilor ceea ce le lipseste....conoala vertebrala.Muly succes!

| ssay211 a răspuns:

Mai eu sincer sunt un monarhist convins iar cu un singur principiu marxist cred ca ar putea intoarce duda toata tara la picioare.insa chiestia e ca si in ziua de astazi monarhia din pacate este doar o chiestie de moda.in realitate nu are nici o putere.luati de exemplu Marea Britanie. ce sa zicem are regina dar cat e ea de importanta pe acolo? pauza multahee hee chiestia cu base marinaru vadim nebunu actorul din radu astea sunt doar niste zone in care catalogam personajele de pe aici nu prea cred ca are vreo legatura cu faptele politice cand presa adauga peste tot traian basescu ex marinar...
oricum se stie ca basescu ne fura acum de ne stinge.iliescu si acolitii lui si mai rau. adica pana la urma ce putem pierde? sa ne fure si asta.ete fiss la doua zeci de ani cat neau furat astia pe fata mai are vreo importanta ca ne fura si radu? hai sa fim seriosi
oricum base castiga. el este personajul dominant din politica actuala iar vadim cu dementeala lui-ca uneori zici ca-i horia sima in lagar- zice unele lucruri destepte si are si spate intre comunistii bossi care conduc tara asta din spate.de-aia basescu tace si nu are curaj sa eu de-a la rat