ValiMocanu
| ValiMocanu a întrebat:

Ce credeti ca urmareste principele Radu prin candidatura sa la cursa pentru Cotroceni?

Răspuns Câştigător
mira
| mira a răspuns:

Sa aiba un job.Se plange de saracie.Sa fie actor nu-i mai convine.Altceva nu stie sa faca.Il preseaza si sotia care vrea in orice conditii sa fie prima doamna a tarii. Mira

12 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sa ia din voturile lui Crin Antonescu? Zic si eu...

rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Eventual il ajuta pe Basescu sa iasa a doua oara... Cu cat sunt mai multi candidati cu atat voturile se impart - si cred ca electoratul Principelul Radu cam acelasi cu al lui Crin Antonescu...

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

POPULARITATE

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Si....sa traim bine...

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Cred ca dincolo de un firesc si explicabil orgoliu, vrea Binele Tarii! Celor care poate nu stiti, va spun ca, atunci cand a candidat, in 1992, la prezidentialele din SUA, Bill Cliton era cam de varsta Principelui Radu, si venea dupa 3! mandate de guverator al statului Arkansaw! Apoi, nu uitati ca, America a mai avut un presedinte care in tinerete a fost actor! (am un lapsus!) Obama, are 44 de ani, si vine tot din avocatura, ca si Clinton! Incercati sa nu mai vedeti peste tot numai potential rau, sau interese meschine!, mai exista inca f. f. multi Oameni corecti, care vor sa faca Bine! - si va fi mult mai bine pentru noi toti!

| DiMoDi a răspuns:

Ei nu ştie! Ştie el, da nu e de "bon ton" să vorbească româneşte, ca deh... ajunse omul "os regal"... (drept pentru care mai vrea şi 'mnealui un os'cior de ros, că doară obrazul subţire cu cheltuială se ţine, nu?)
..." Unde eşti tu, Ţepeş Doamneee? "

| ShaKuri a răspuns:

Principele e o marionetahappy. funiile sunt la moguli.

| bunica a răspuns:

Slabiciunea acestui popor, ca...monarhie nu mai aveam sa ajungem ca pe vremea bunicilor.nu stie sa vb. corect romaneste si vor si astia la ciolan ca nu au furat destul cu tot neamul lor cel adormit. DUCA-SE.

| zuzu_4124 a răspuns:

Sa dea un exemplu despre modul civilizat in care se poate duce o campanie electorala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

El este pus de base sa ii faca jocurile.luarea de voturi a celorlalti candidati. Poate iar se intampla episodul Stolojan 3.vezi ca inainte de alegeri ii moare pisica regala si nu mai candideaza dar il va sprijinii pe base. oricum nu voi vota pe niciunul care candideaza.ma voi vota pe mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine e principe? Ca eu stiam ca Romania nu mai are familie regala din 1922.

| Beeline a răspuns:

Sa castige?
Si eventual, intr-un caz ideal si improbabil, sa salveze Romania de conducatori comunisti, securisti, inculti.