| ines a întrebat:

Buna am contract pe 2 ani la antena tv Bom daca vreau sa renunt anainte de 2 ani trebuie sa platesc taxa? Precum nu s-a terminat contractul. Va multumesc.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Citeste contractul si vei afla raspunsul la intrebarea ta. De regula firmele de televiziune prin satelit si prin cablu, mai ales daca au acordat anumite gratuitati la instalare, prevad despagubiri daca se inceteaza contractul inainte de termen, care sa acopere gratuitatile acordate. Numai bine!