| Hallelujah a întrebat:

Buna, am primit un transfer prin western union, pot ridica banii cu o copie de buletin? Deoarece am pierdut buletinul

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu se poate, se cere sa ai actul de identitate original.
Ca exceptie s-ar putea dar numai cu o copie legalizata, daca ai fi facut una anterior pierderii.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cu codul de trimitere poti scoate banii de la bancomat daca ai card la banca aceea. In felul asta nu-ti trebuie Cartea de Identitate.

| mi25 a răspuns:

Scoaterea banilor de la banca nu se poate face nici cu copie legalizata.