| GabrielaBtw a întrebat:

Buna, bancile sunt deschise pe perioada asta? Vreau raspuns de la cineva care stie sigur sau care a fost la banca de curand. Multumesc big grin

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dap

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, sunt deschise, căci sunt firme care lucrează și au nevoie de bancă. Iar dacă intri pe situl fiecărei bănci îi vezi orarul de funcționare.

| Holiday a răspuns:

Sunt deschise.

| gabicoo a răspuns:

Da!
Sunt deschise!
Singurul incovenient e limitarea numarului de persoane care au acces in banca + respectarea distantei de siguranta intre clienti.

| brokxy a răspuns:

Doar in orasul meu de rahat s-a inchis cand aveam nevoie de banca. Asa ca...Cred ca in alte orase e deschis da.