| UPSsss a întrebat:

cat ma poate costa un avocat care sa ma reprezinte in divort?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Asta o poti stabili doar cu avocatul.Eu am rezolvat-o cu 600 lei acum5 ani. Aveam si baiatul minor.Dar daca divortati amiabil nu ai nevoie de avocat.

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu exista un tarif fix, suma depinde de caz(daca este simplu ori mai complicat) si de avocat. Din cate stiu eu poate sa fie intre 500 lei si 1.500 lei. Cu avocatul se negociaza aceasta suma. Numai bine!

| gabrielutzu a răspuns:

Un kkcat de avocat? Nu stiu.Da nu inteleg de ce ai ajuns la divort? Parca il iubeai, nu?

| ATHOS a răspuns:

Daca sotul nu iti pune probleme deosebite cu 500 lei poblema poate fi rezolvata.

| express11 a răspuns:

Daca nu aveti copii,la primarie, daca aveti, trebuie avocat.800-1000ron

| cristi27 a răspuns:

In jur de 300 de lei pup o seara placuta

| axxelleea a răspuns:

Depinde de oras, si depinde daca sunt minori implicati, oscileaza intre 200 si 600 de euro ca sa fi sigura ca castigi