| Winners10 a întrebat:

Buna. Cumva din intamplare detine cineva cartea Minispete Vol.1. Drept civil Ed.2 - Rodica Constantinovici in format online?

1 răspuns:
| vmorghulis a răspuns:

Verificați site-uri de cărți online, cum ar fi Libris sau Elefant, pentru a vedea dacă cartea este disponibilă în format electronic.

Verificați dacă biblioteca dvs. locală are cartea disponibilă în format electronic sau dacă poate fi comandată prin intermediul bibliotecii.

Încercați să contactați editura care a publicat cartea pentru a vedea dacă aceasta este disponibilă în format electronic.

Sper că aceste sugestii vă vor ajuta să găsiți cartea pe care o căutați.