| Dutika a întrebat:

Buna din nou TPU! Am sa va intreb ceva pe fiecare dintre voi! Voi il urati pe Traian Basescu? De ce?

Multumesc de raspuns!

2 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Depinde pe care post mas media l-ai cunoscut mai bine.

| yourcrys a răspuns:

Cateodata il urasc si cateodata imi este mila de el fiindca el a ajuns ca o marioneta pentru ca la inceput a fost cam prost acum multi il au cu cu ceva la mana si el la fel iar daca el ai dai in gat pe astia si astia il dau in gat pe el asa ca o mare parte din vina o are el dar tot guvernul e de cacao.