| Mate888 a întrebat:

Buna, nu stiti nu au cei de la impozite si taxe vreun site web unde pot sa aflu daca am ceva amenda pe numele meu sau pe vreo masina?
Ca as vrea sa aflu pana luni si in Weekend este închis

2 răspunsuri:
| Dintrebare a răspuns:

Nu stiu din ce oras esti, dar la mine pe globalpay.ro bagi CNP si iti apare tot ce ai de platit (amezi, impozite)

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru Dintrebare):

Pe globalpay.ro sunt inrolate o parte din primariile din Ardeal.
Mai este un site, cel al guvernului: ghiseul.ro. Aici trebuie sa-ti faci cont. Dar si pe acest site sunt inrolate doar o parte din primarii.
Dar amenzile nu sunt comunicate primariilor decat dupa o anumita perioada: 1-6 luni, in functie de felul amenzii.