| DabacaDanniielll a întrebat:

Buna tuturor! Vreau sa ma retrag de la facultate, au trecut 2 saptamani de cand a inceput iar eu nu am fost la cursuri deloc. Intrebarea mea este: daca vreau sa imi retrag dosarul trebuie sa platesc ceva taxa(am intrat la facultate cu taxa), sunt obligat sa platesc taxa pe tot parcursul anului chiar daca renunt la studii?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu trebuie sa platesti pentru intreg anul, ci doar pentru perioada de la inceputul anului universitar si pana te retragi.