| Fetytza99 a întrebat:

Ce acte sunt necesare pentru viza de flotant?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A)actul de identitate

b) documentul cu care se face dovada adresei de reședință, original și copie

c) documentul cu care se face dovada achitării, în condițiile legii, a taxei extrajudiciare de timbru

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cartea ta de identitate si un contract de chirie sau alta forma care atesta ca locuiesti legal acolo... sau persoana dispusa sa te ia in spatiu

| Simpatic a răspuns:

Toata frumusetile din Moldova sa vina la noiwinking
Спасиьа daca stii de gluma, mica frumusete.

| dfjdujfisjabdgfdgvtvrrrc a răspuns (pentru Simpatic):

Prost esti

| Simpatic a răspuns (pentru dfjdujfisjabdgfdgvtvrrrc):

Esti un meltean care dai replay la un comentariu din 2019, arata cat esti de penibil, un copil frustrat de 18 ani fara viziune pe niciun plan