| Amelia75 a întrebat:

Bună ziua, de curând am lucrat într-o bucătărie în care mâncarea este refolosita, cu cine trebuie să iau legătura si unde trebuie sa anunț?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti reclama la Directia de Sanatate Publica din judetul tau.

| TheGentleman a răspuns:

În ce sens refolosită? Că dacă au rămas 3 morcovi și doi ardei de la ciorba de perisoare, se poate face supa de legume cu orez

| Amelia75 explică (pentru TheGentleman):

Pai sucul il punea inapoi in sticlă, dulceața, si a pus chiar si iaurtul care avea frimituri

| TheGentleman a răspuns (pentru Amelia75):

Oribil! O. p c, DSP...