| CosminGK a întrebat:

Buna ziua. De unde se poate scoate Cazierul auto, daca sunt din ilfov? Unde trebuie sa ma duc pentru a depune cererea? Si daca am ceva taxe de platit. Am nevoie pentru angajare. Va multumesc frumos.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, IPJ Ilfov, Politia rutiera.

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cererea se depune la Politia rutiera Ilfov si iti vor spune acolo daca ai ceva taxa de platit.

| CosminGK explică (pentru Ioandelasal):

Adica la IPJ ILFOV?

| CosminGK explică (pentru Ioandelasal):

Multumesc mult de tot. Funda

| Ioandelasal a răspuns (pentru CosminGK):

Da, IPJ Ilfov, Politia rutiera.

| Violleta2022 a răspuns:

Cererea se face la sediul Politie locale, dar taxa se plateste la
ANAF in cadrul Serviciului de finainte din orasul tau, unde se platesc toate taxele si impozitele pentru: casa, venituri salariale si alte castiguri, masini, imobile samd.

| ReddY25 a răspuns:

Vezi la politie

| CosminGK explică (pentru ReddY25):

La orice sectie de politie?