| anonim_4396 a întrebat:

Bună ziua,

În urma cu 2 ani am păgubit fără sa știu un client folosindu-ma de numele unei companii eu neștiind ca exista un contract de colaborare sau nu.
În cele din urma am returnat banii clientului păgubit de la mine din fonduri personale eu rămânând cu paguba.
Întrebarea mea este în felul următor, dacă am achitat prejudiciul adus clientului și firma ma acuza de falsificare de chitanțe, in ce modalitate răspund penal? Adică contează ca am plătit prejudiciul clientului sau nu?

1 răspuns:
| johnnny123 a răspuns:

Cum adică "ai păgubit fără să știi un client folosindu-te de numele unei companii, neștiind că există un contract de colaborare sau nu"?

Ce ai făcut mai exact?