| Petru26 a întrebat:

Spuneti-mi, va rog, ce contin analizele la angajare. Urmeaza sa ma angajez ca si consilier vanzari, la o firma de mobila si as dori sa stiu ce ar contine analizele. Spuenau ceva de analize la sange. Multumesc!

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Fiecare firma cere anumite analize, in functie de profilul firmei si meseria/functia pe care urmeaza s-o faci in firma, asa ca intereseaza-te la firma, la compartimentul de personal/resurse umane si ei o sa-ti spuna exact ce analize trebuie sa faci, inclusiv pot sa-ti dea o fisa medicala.