| Feyenooord666666 a întrebat:

Cand imi expira permisul de conducere il pot rennoi oriunde?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In cazul expirarii valabilitatii administrative preschimbarea permisului de conducere se poate face la orice serviciu de permise din tara. Vezi ca trebuie sa ai fisa medicala.

| Feyenooord666666 explică (pentru Ioandelasal):

Stiam eu ceva, de aia pot face rost de la orice clinica unde se fac analizele pentru permis nu?

| Ioandelasal a răspuns (pentru Feyenooord666666):

Da, de la orice unitate medicala autorizata.

| Feyenooord666666 explică (pentru Ioandelasal):

Multumesc pentru raspuns, inca o intrebare si te las in pace.

Trebuie sa ai taxa de 68 de lei deja platita cand mergi sa iti faci analizele?

| Ioandelasal a răspuns (pentru Feyenooord666666):

Nu este nevoie, taxa de 68 de lei o platesti doar cand depui cererea de preschimbare, daca se mai plateste, nu sunt sigur.

| Feyenooord666666 explică (pentru Ioandelasal):

Multumesc frumos, si da inca se plateste.