| LanguageMaster a întrebat:

Care este cel mai bun canal TV pentru vizionarea filmelor?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Hbo e cel mai bun impreuna cu tot pachetul, cinemax 1, 2, hbo 1, 2, 3

| CatalinVictor1985 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa le descarci de pe siteuri romanesti apar toate filmele noi si gasesti si filme mai vechi asa ca nu te plictisesti vezi tot ce vrei tu in proportie mare

| nugasescusernameliber a răspuns:

Platesti putin in plus la abonament pentru un decodor, sau daca ai cunostinte poate faci rost de el pe gratis - zic asta fiindca am fost la sediul lor si stau aruncate gramada - si prinzi pachetul HBO.
Si printre HBO, HBO Comedy, HBO 2, Cinemaxurile, Digi film si TV1000 sigur gasesti un film. Seriale mai bine downlodeaza, te uiti cand vrei si la cate episoade vrei.

| TOOL a răspuns:

Uite aici 2 :
HBO ( Chiar acum da filmul Daddy's Home )
TV1000 ( Acum vad ca e The Nines, dar acest post da si filme foarte bune )

| Dennisz a răspuns:

Cel mai bun canal online este Netflix.
Doar că ai nevoie de abonament.
Apoi ar mai fi pachetul HBO.
In afară de acestea, nimic nu mai este bun in materie de filme.

| FuriaGogoasei a răspuns (pentru Dennisz):

Netflix este cel mai bun in materie de seriale, pe partea de filme este destul de slab.

| LanguageMaster explică (pentru Dennisz):

Cinemax este bun?