| Suck a întrebat:

Care-i treaba cu rasismul? Daca-i spui unui rrom, tigan, acesta are dreptul sa te dea sunt in judecata. Dar legile astea sunt doar pentru rasa alba? Doar albii sunt rasisti? Daca un alb va merge intr-un cartier de tigani acesta va fi marginalizat, mai nou strainii nu ne suporta din pricina tiganilor, pe noi cine ne apara de Europa rasista?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu te va da in judecata dar nici bine nu isi va vi, eu personal am observat ca se comporta ca niste animale salbatice au un limbaj vulgar,traiesc numa din hotie, minciuna, inselat incerc sa ma feresc de ei, europa asta cretina nu va rezista mult in forma sa initiala, se va trezi cate un hitler in fiecare tara, e aiurea ca in propia ta tara ei sa aiba vile, mercedes tu sa muncesti pentru 200 de euro e na asa era si inainte de hitler in Germania, dar vezi tu degeaba ne invata astia ca rasismul e rau, cu toti suntem raisti e ceva genetic

| T0T a răspuns:

"Romii" sunt țigani. Unii recunosc, alții nu. Dar ăsta e adevărul. Au fost primiți de prin Pakistan și India, că noi românii oameni primitori, față de celelalte țări care ori i-au gonit ori i-au ucis. Acum au pretenții de măgari și unii nici nu recunosc ceea ce sunt.

| Dariusuu a răspuns:

În multe ţări nu există dreptate dar nicidecum în România.O ţară care stă să cadă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Istoria-i de vina.