| anonim_4396 a întrebat:

Cat costa pasaportul biometric? Daca am nevoie de pasaport in mai putin timp de o saptamana ce trebuie sa fac?

3 răspunsuri:
| MaRRiaN a răspuns:

Google.ro mi-a spus ca pretul e de 266 de lei. Cel mai bine mergi la politie si vezi cum sta treaba, daca merge sa-l faci in regim de urgenta in mai putin de 7 zile. Multa bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu mai stiu pretul, dar cerindu~l in regim de urgenta te va costa ceva mai mult sigur.

| cris99 a răspuns:

Eu mi-am facut pasaport valabil pe 3 ani si a costat 300 lei.nu sa poate face in sapte zile fiindca acel pasaport nu este facut la noi este facut in alta tara. eu l-am facut la regim de urgenta si a durat 14 zile.