| donnie112 a întrebat:

in ianuarie o sa plec in Anglia sa lucrez acolo si trebuie sa imi fac pasaport, am auzit ceva de la o cunostinta: pasaport biometric cu amprenta pe 5 ani insa nu stiu sigur daca asa se numeste si nu stiu nici ce acte imi trbuiesc. stie cineva cum se numeste pasaportul asta si de ce acte am nevoie?

Răspuns Câştigător
| TazHD a răspuns:

1) Daca ai buletin nu iti trebuie pasaport obligatoriu
2)pasaportul se numeste pasaport electronic si se elibereaza in 14 zile lucratoare
3)gasesti aici toate actele necesare
sper ca am fost de folos, si drum bunspre Anglia big grin

| TazHD a răspuns (pentru TazHD):

Http://oradetimis.oradestiri.ro/......012/08/19/
aici gasesti ce acte iti trbuie...am vazut ca in comentariul anterior nu a fost pus link-ul

| donnie112 explică (pentru TazHD):

Multumesc happy