| olecs a întrebat:

Cat la suta din populatia romaniei a votat pana la ora 23?

Răspuns Câştigător
| cammm a răspuns:

Doar 44 la suta pana la ora 21:00..la ora 00:30 vor fii facute publice datele finale.

cu placerehappy

| blackangel69 a răspuns (pentru cammm):

Abia astept si eu...

10 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Nu se stiu exact rezultatele de la ora 23.La ora 21 prezenta la vot a fost de 44, 01%.

| onasis1961 a răspuns:

46,92!

| Bogatasul a răspuns:

44,3 Funda pls

| theStraightEdgeSavior a răspuns:

Daca la ora 21 este de 44% la ora 23 ar trebui sa fie de peste 52%

| CrushBoy89 a răspuns:

45,09% si Traian Basescu, presedintele romaniei, nu a fost demis.Cred cu tarie ca tara va avea un viitor mai bun de aici incololaughing
Bafta!

| Andreeaa56830 a răspuns:

25.5%

| alexalexandrusincerul a răspuns (pentru Andreeaa56830):

Pana la ora 21 au votat 44 la suta.25 la suta pana dupa amiaza

| Andreeaa56830 a răspuns (pentru alexalexandrusincerul):

Trebuia sa fir 45

| CosMinUtZuuUu a răspuns:

44,01% si sa invalidat referendumul... sper ca te-am ajutat. Funda?winking