| Alin12343 a întrebat:

Cate persoane pot participa la o întâlnire, un eveniment intr-o gospodărie in aer liber și cu ce condiții?

4 răspunsuri:
| Raluca591 a răspuns:

Numai 3 persoane, cu conditiile de pe declaratie

| YoULoVeAnGeL a răspuns:

Din punctul meu de vedere, oricat de bine ai cunoaste acele persoane si esti sigur ca nu ar fi vreo problema, zic sa te gandesti la toate posibilitatile. Pentru unii asa ceva e o prostie. "de ce sa nu ne vedem, suntem de ai nostri" dar avand in vedere ca un om infectat care tuseste in palma si apoi pune mana pe un pahar pe care pui si tu, si fiind sigur ca persoana respectiva nu are. e o rectie in lant. Eu zic ca nu degeaba ne au pus astia conditiile. Aveti grija de voi. Si mai amanati si intalniri si de toate.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

3 persoane. Iar ca să se deplaseze până acolo, au nevoie de declarație pe proprie răspundere în care să nu mintă. Și în timpul întâlnirii să stea la o distanță de 1 metru unul de altul și să poarte măști.

| UMAJAN a răspuns:

Vine pastele si vrei sa scoti mielu sal pui la protap este?