| ciocio1993 a întrebat:

Ce acte trebuie pentru un pasaport? multumesc!

5 răspunsuri:
| xJustJuss a răspuns:

Certificat de nastere, Buletin, Permis, Actu ala prin care e declarata nunta si cam atat.

| anonimul29 a răspuns (pentru xJustJuss):

Sa zicem ca nu ai permis de conducere si nu esti casatorit poti sa ti faci pasaport si fara astea doua adica doar cu buletin certificat de nastere? ca ma int si pe mine big grin

| xJustJuss a răspuns (pentru anonimul29):

Dahappy.Poti sa faci. Eu spuneam in cazul in care vrei sa treci 2 persoane pe acelasi pasaport. Poti duce doar buletinul si pasaportul.

| Ycu a răspuns:

Daca vrei sa calatoresti in tarile europene o poti face doar cu buletinul happy.

Răspuns utilizator avertizat