| NakaTaka a întrebat:

Ce este billing adress de la MasterCard si unde se gaseste pe card?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu se gaseste asa ceva pe card, aia e adresa la care vrei tu sa se emita factura pentru plata pe care o faci

| NakaTaka explică (pentru suntserios):

Adica? La steam imi cere cand bag bani in Wallet imi cere Billing Adress.

| suntserios a răspuns (pentru NakaTaka):

Asa si e asa de greu sa iti bagi adresa? nu inteleg care e problema, nu iti stii adresa? e trecuta in buletin

| NakaTaka explică (pentru suntserios):

Problema e ca am 12 ani si nu am card nici buletin, si vreau sa bag de pe cardul mamei mele dar nu stiu unde e adresa aia.

| suntserios a răspuns (pentru NakaTaka):

Adresa ta de acasa. tu nu stii unde stai?

| NakaTaka explică (pentru suntserios):

Aaa unde locuiesc eu? Adica strada, numar casa