Întrebare recomandată | andreiboss31 a întrebat:

Ce imi trebuie sa am ca sa-mi deschid o ferma? Trebuie sa am o societate comerciala deschisa - SRL, deci sa platesc un contabil, 24 la suta tva si 16 la suta impozit pe profit...nu se merita...

1 răspuns:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Cred ca in primul rand iti trebuie rabdare, ca prin plecarea ticalosilor de la putere, sa beneficiezi de o legislatie care sa merite efortul tau. Daca lucrurile v-or ramane tot asa, prefer sa lucrez intr-o ferma din-afara imperiului basescu.