| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de ideea mea ca intr-un discurs politic sau intr-o dezbatere pe parlamentari sa ii testeze cu poligraful (detectorul de minciuni :d) v-ar placea dar eu nu cred ca ar veni cei invitati sad

7 răspunsuri:
leonardk
| leonardk a răspuns:

Ar lua foc aparatele alea. Puterea lor de a minti depaseste tehnica.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

S-ar maslui totul.

| Parintele a răspuns:

Porci la detectorul de minciuni>? Nu am mai vazut asa ceva!

| machupicchu a răspuns:

Basescu vine numai dupa ce i se trimit intrebarile.
Parlamentarii sunt atat de pregatiti profesional, ca le trebuie personal pentru corecturi de gramatica, etc...
Indicat ar fi sa fie supusi unui control psihiatric si psihologic...

| JesterRO a răspuns:

Am auzit ca nu ar fi destul de eficient detectorul de minciuni. Acum nu stiu cat de adevarat este...

| Piscotel a răspuns:

Parlamentarii au facut din minciuna o arta astfel incat ar reusi sa minta si detectorul de minciuni.

| Miruna3094 a răspuns:

Ar fi bine dar sunt de acord cu tine nu cred ca ar veni la dezbateresad