| catalinski09 a întrebat:

Ce se intampla daca nu platesc abonamentul la telefon (Orange)?

3 răspunsuri:
| gemeni6226 a răspuns:

In prima luna nimic dar daca nici a doua luna nu l platesti te suspenda.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In primul rand se suspenda furnizarea serviciului si vei fi dat in judecata. Dupa judecata, daca tot nu achiti, se va face executarea silita, in primul rand prin poprire pe salariu sau conturi din banci.

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Daca nu achiti factura de servicii, abonamentul va fi suspendat pentru neplata. Ulterior, vo fi incluse penalitati pentru neplata conform contractului.

O zi buna,
Orange Helper